13 lutego w naszej szkole panowała wyjątkowa atmosfera. Z okazji walentynek uczniowie, dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy szkoły postanowili wprowadzić do szkolnych korytarzy jeszcze więcej radości, dlatego wielu z nas ubrało się na czerwono – kolor miłości, przyjaźni i pozytywnej energii.
Jedną z głównych atrakcji była tradycyjna poczta walentynkowa. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego od rana zajęli się rozdawaniem kartek zgromadzonych
w skrzynce walentynkowej. Uśmiechy obdarowanych były najlepszym dowodem na to, że takie gesty mają ogromne znaczenie.
Nie zabrakło również pięknej dekoracji, która nadała szkole wyjątkowego charakteru. Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Andrzeja, który jak zawsze zadbał o to, by wprowadzić wszystkich w walentynkowy nastrój.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie, kreatywność i wspólne tworzenie tego radosnego dnia. To dzięki Wam Walentynki w naszej szkole były tak pełne ciepła i życzliwości.
