• Wejścia do szkoły obowiązujące od 2 września 2020 r.

• W bieżącym roku szkolnym do budynku szkoły będzie można się dostać przydzielonymi wejściami. Bardzo prosimy o bezwzględne przestrzeganie wyznaczonego wejścia.

Główne wejście (rozsuwane drzwi) - nauczyciele, pracownicy szkoły, ewentualni petenci

Boczne wejście (od strony placu zabaw)- uczniowie klas IV-VI

Wejście od strony miasteczka ruchu drogowego - uczniowie klas I-III

Wejście od strony boiska (naprzeciwko sekretariatu) - uczniowie klas VII-VIII

Rodzice odprowadzają dzieci jedynie do wyznaczonego wejścia.

We wrześniu nie obowiązuje zmiana obuwia. Uczniowie, po przyjściu do szkoły, nie idą do szatni, ale prosto do wyznaczonej sali lekcyjnej.

• Plan lekcji 2020/2021

• Planu należy szukać w zakładce - Plan lekcji.

Zajęcia dla klas IV - VIII będą się odbywały w stałych salach z wyjątkiem lekcji ujętych w tabeli.

IV a – 8
            IV b – 113
            IV c – 16
            V a – 10
            VI a – 106
            VI b – 109
            VI c – 9
            VI d – 12
            VII a – 13
            VII b – 4
            VII c – 110
            VII d – 108
            VIII a – 112
            VIII b – 116
            VIII c - 102

• Test sprawności fizycznej dla uczniów klas pierwszych

• Test sprawności fizycznej dla dziewcząt i chłopców, którzy starają się o przyjęcie do klasy pierwszej usportowionej odbędzie się 31.08.2020 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w hali widowisko-sportowej przy ul. Kazimierza Wielkiego 12. Wejście od strony parkingu. Dzieci biorące udział w teście powinny zabrać ze sobą obuwie halowe, spodenki oraz koszulkę.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego (1 września 2020r. godz. 9:00, hala MOSiR) zapraszamy uczniów klas pierwszych i czwartych. Obowiązuje zasada: na jednego ucznia - max. jeden opiekun, dezynfekcja rąk, zachowany dystans.

Pozostałych uczniów zapraszamy drugiego września zgodnie z planem lekcji, który będzie dostępny na stronie internetowej szkoły ( 31 sierpnia 2020r.).

• Wykaz podręczników z religii (Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa)

• Klasa 1 - W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego (cz. 1 i 2)

Klasa 2 - „A oto ja jestem z Wami” (cz. 1 i 2)

Klasa 3 - „Kto spożywa moje Ciało, ma życie” (cz. 1 i 2)