• Wycieczka do Straży Pożarnej

• w31 maja klasa 1 a (usportowiona) wybrała się wraz z wychowawcą oraz opiekunem na wizytę do Straży Pożarnej w Kętrzynie. Wycieczkę rozpoczęliśmy od przejazdu komunikacją miejską do centrum miasta. Tam pierwszaczki dokonały swoich pierwszych zakupów- gofry. Z pełnymi brzuszkami przemaszerowaliśmy do budynku PSP. Dzieci miały okazję obejrzeć filmy instruktażowe dotyczące zachowania w czasie pożaru, poznały pracę strażaka "od środka" i wiele innych... Zapraszam na foto-relację z naszego dnia aktywności.

PS Serdeczne podziękowania Pani Joannie Zapaśnik za pomoc w dopilnowaniu wesołej gromadki.

Wychowaczyni i uczniowie klasy I a

• Ahoj przygodo!

• Uczniowie klasy II b i IIIb zamówili słoneczną pogodę i wyruszyli na niezwykłą wyprawę. Uśmiechy nie schodziły im z twarzy już przy spotkaniu na dworcu PKP, bo ta wymarzona wycieczka to podróż pociągiem do Giżycka. Następnym etapem był rejs statkiem na Wyspę Kormoranów. Niezwykłe uroki przyrody zachwyciły uczestników. Były również wspólne śpiewy i pląsy. Chętne dzieci zakupiły pamiątki oraz słodkie przekąski. To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opiekunami wycieczki byli: Krystyna Klancewicz, Joanna Pyra, Michalina Lis, Katarzyna Mikotowicz